İsro Babel İp Limit Hakkında Bilgilendirme !

Regedit

Admin
Yönetici
Administrator
Genel Görevli
#1
Proxy.png

Merhabalar,

Limitler ve proxy kullanımı ile ilgili bir takım açıklamaların yapılması zaruri duruma gelmiştir.

Neden PC Limit Değil de IP Limit ?:

PC limit değil de IP limit koymamızın sebebi PC Limit'in proxy bulmaktan daha kolay bir şekilde cracklenmesi & aşılması ve PC limitli serverlarda girişlerde sorun yaşanmasıdır. PC limit koyup oyuncularını mağdur eden birçok Türk serveri bulunmaktadır sizi düşündüğümüz sizi bu tür zorluklara maruz bırakmamak için PC limit koymadık.

Bazı arkadaşlar yabancı bi kaç serveri örnek gösterip onlarda neden sorun olmuyor demişler. Örnek gösterdiğiniz serverların yapımcıları dünya genelinde vSRO dosyaları üzerine neredeyse master yapmış kişiler. Bizim Türk editörlerimizin sorunsuz bir pc limit yapacak bilgilerinin olmadığını maalesef üzülerek söylemek durumundayım, sadece biz değil Türkiyede şuan hiç kimsenin bunu yapacak bilgisi ve imkanı bulunmuyor.


Proxy Hakkında Bilgilendirme !

Biz proxy kullananları %100 engelleriz veya önüne geçeriz gibi bir vaadte bulunmuyor ve bunu garanti etmiyoruz. Bunun mümkünatı da yoktur zaten. Aşılacağını bildiğimiz ve herkesin bildiği bir sistemi oyuna zorla entegre etmeye çalışmak bizce pek akıl ve mantık işi değildir. Bize kalsaydı limitleri komple kaldırır insanları illegale hileye yönlendirmenin önünce geçer herkesi özgür bırakırdık. Çünkü serverda kesinlikle bir slot sorunu yaşanamayacak gerekli tüm çalışmalar yapıldı bu konuda ayrıca botlarla ne kervan çekilebilecek ne de coin kasılabilecek. Fazla char açıp bota koyan en fazla açtığı charı kasar level atlatır bunun ötesinde bir kazancı olmayacaktır.

Bu durumu kimseye anlatamadığımız için IP Limit 2 olarak devam edeceğiz ancak üzerini ve altını çizrerek belirtmek isteriz ki "Proxy olayını hiç kimse %100 engelleyemez ve önüne geçemez." Buna rağmen siz çok istiyorsunuz diye elimizden gelen bütün imkanları seferber edip bu işin sıkı takibini yapmaya çalışacağız ancak bunun hiç bir zaman %100 çözüm olmayacağını göz önünde bulundurmanız gerekir.

Proxy Kullananların Tesbit Edilmesi Durumunda Yapılacaklar:

Yapılan takipler neticesinde proxy kullandığı tesbit edilen kişinin tüm hesapları sınırsız bloke edilecek ve varsa aldığı bir item veya goldu tamamen silinecektir.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst