İsro Babel Duyuru Bildirgesi !

Regedit

Admin
Yönetici
Administrator
Genel Görevli
Merhaba,

Server içerisinde (Serverin ömrü yok, Server bitti, kimse yok, başka servere geçelim) tarzında yazılan yazılara ve kışkırtmalara lütfen gelmeyin, Açılalı 10 gün oldu kesintisiz hizmet veren isro babel bünyesinde bizler yöneticiler olarak elimizden gelenin fazlasını yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Oyuncu sayımızın orta ölçekli olması hiç bir şeyi değiştirmemesini bilmenizi isteriz. Uzun ömürlü bir oyun oynamak isteyen herkese kapımız açıktır, fakat oyun içerisinde bu tarz konuşmaları yapan kişi veya kişilere gerekli cezai işlem uygulanacaktır.
Bu server içerisinde karakterlerine günlerce emek vermiş bir sürü oyuncu var onların emeklerini hiçe saymanızı inanın hiç istemeyiz.

Bu süre zarfında bizlerde yönetim ekibi olarak gerek reklam gerek oyuncularla 1/1 temas halinde desteklerimizden kaçınmayacağımızı belirtmek isteriz.

Lütfen bu tarz kışkırtmalara gelmeyin BaronGame adı altında bulunan bu server isim haklarının zedelenmemesi için asla ve asla kapanmayacaktır.

Saygılarımla, İyi oyunlar dilerim.

merhabalar oyuna yeni başladım
sizden isteğim servera para yatıracağız ama ilgilenmeniz devam eder mi bilgi edinmek istiyorum.
Çok zevk aldım 80 lwl eski silkroadın aynısını yapmışsınız giriş sıkıntısı yok botların yer kaplama gibi sorunu yok.
sadece biraz daha ilgilenip reklamının yapılması gerektiğini düşünüyorum ki ardından bizde silk fln alıp devamlılıgını sağlayalım.
İnşallah kulak asarsınız
Teşekkürler iyi çalışmalar

Merhaba,

Server içerisinde (Serverin ömrü yok, Server bitti, kimse yok, başka servere geçelim) tarzında yazılan yazılara ve kışkırtmalara lütfen gelmeyin, Açılalı 10 gün oldu kesintisiz hizmet veren isro babel bünyesinde bizler yöneticiler olarak elimizden gelenin fazlasını yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Oyuncu sayımızın orta ölçekli olması hiç bir şeyi değiştirmemesini bilmenizi isteriz. Uzun ömürlü bir oyun oynamak isteyen herkese kapımız açıktır, fakat oyun içerisinde bu tarz konuşmaları yapan kişi veya kişilere gerekli cezai işlem uygulanacaktır.
Bu server içerisinde karakterlerine günlerce emek vermiş bir sürü oyuncu var onların emeklerini hiçe saymanızı inanın hiç istemeyiz.

Bu süre zarfında bizlerde yönetim ekibi olarak gerek reklam gerek oyuncularla 1/1 temas halinde desteklerimizden kaçınmayacağımızı belirtmek isteriz.

Lütfen bu tarz kışkırtmalara gelmeyin BaronGame adı altında bulunan bu server isim haklarının zedelenmemesi için asla ve asla kapanmayacaktır.

Saygılarımla, İyi oyunlar dilerim.
s.aleykum ben sakaryadan oyununuza katılıyorum yasım 60 bu oyunun orjinal halinin mudavimlerindendim oyununuzu görünce eski heyecanı tatmak için burdayım fakat server oyuncu yönünden sıkıntılı oyunu bırakmayı düşünmüyorum ama bazen gerçekten sıkılıyorum alışveriş yok item değeri haliyle olmuyor öncelikle servere oyuncu çekebilmeniz gerekiyor ki bir pazar oluşşun bunun için naçizane önerim var 1.pet olayını sure uzatım yada belli bir süre promosyon yapın 2, drop gercekten çok zor örnek 40 bin mob kil no sos sun som ? 3.artı olayı vahim hiç deyilse +5 musade edilsin saygılarım H. kazançlar

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)