ReturnGame - Perseus 80 Cap İsro Sistem 21 Haziran Cuma Tanıtım Konusu

Regedit

Admin
Yönetici
Administrator
Genel Görevli
#1


Return Bilgi Teknolojileri ve SentaGame adı altında bulunan 80 Cap İsro Sistem Projemiz tamamlanmış durumdadır. Siz değerli 80 Cap Severlere Türkiyenin en iyi 80 Cap Serverini Sunmak için geri sayıma başlamış bulunmaktayız.
Server Açılış : Tarihi 21 Haziran Cuma 20.00


DecLine ~ Developer.
Regedit ~ Developer.
Pestarez ~ Facebook.
Preo ~ Facebook.
Seraste ~ Discord Channel.


Uzman kadromuz ile sizlere hem gece hem gündüz 7/24 destek vermekten kaçınmıyoruz farkı hissedeceksiniz.Mob spawn rate iSRO'ya göre 3x fazladır.

Öldükten sadece 2 saniye sonra tekrar spawn olur.

Tüm slotlar dolgun ve rahat bir şekilde slot sorunu çekmeden kasabilirsiniz.
Server içerisinde ADV yoktur ve hiç bir şekilde elde edilemez. Server Alchemy limit +12 olarak ayarlanmıştır.
Rateler isro baz alacak olursak biraz daha kolay ve % limitleri aşağıda paylaşılmıştır.Old School bir oyun deneyimi için simya ekranının yanı sıra iSro'nun unutulmaz Exp/SP barını oyunumuza entegre ettik, eski sistemde oldukça beğenilen bu bar oyunumuza entegre edildi.

+CTF Her 2 Saate bir yapılmaktadır.
+En fazla aradaki level aralığı 15 level olarak ayarlanmıştır.
+10 Ticket karşılığında Event So-Ok'dan Special İtemler elde edebilirsiniz.
Ödül Dağılımı :
+Global Chatting %15
+Vigor , Trigger Scroll vs Scroll %70
+Avatar Hat % 30
+Avatar Dress % 10

Gold ratelerini düşürdük bunun en belli başlı sebebi oyun içerisinde Job aktivitelerinin olmasını istememizdir.
Bir trader en fazla 50M'lik mal alabilir ve 90M'e satabilir
Kervan çekerek veya Thief olup kaçırarak belli başlı gold elde edebilirsiniz
Special Time : 15:00 - 19:00 - 21:00 - 23:00 - 01:00 ve katları şeklinde her 2 saatte bir tekrarlanır..

Janganda bulunan Return Special Shop NPC'sinden İmmortal ve Astral gold ile elde edebilirsiniz.
Special Scroll 3 Günlük Pet vs NPC'den gold karşılığında temin edebilirsiniz.
Reverse 1 Gold'a NPC'de verilmektedir.

NOT : Reverse Free'dir.

+Server'da Sun İtemler tamamen drop bazlı olarak çalışmaktadır.
+Sun Weaponlar oyunun uzun ömürlü olmasını sağlamak için oldukça zor düşmektedir.
+Sun İtemler ise weapon'a göre daha kolay düşmektedir.
+64 Bütün Mob'lardan Sun İtem veya Weapon düşebilir.+Moon Drop kolay olarak ayarlanmıştır.
+Günde ortalama 1 adet moon item elde edebilirsiniz.
+64 + Bütün moblardan elde edebilirsiniz.

+Moon Weaponlar orta derece olarak ayarlanmıştır.+ FTW Kayıtları Cumartesi günü yapılmaktadır.
+FTW Pazar 20.00'da başlamaktadır.
+Hotan ve Jangan olmak üzere 2 adet Kale aktifdir.
+Jangan 20 TL Epin değerinde Silk ve Rütbe

+Hotan 40 TL Epin değerinde Silk ve Rütbe+Happy event bildiğiniz üzere H-A-P-P-Y harfleri toplandıktan sonra Event So-OK Götürülerek sizlere special itemler ve premium verme şansı vardır.
Ödül Dağılımı :
Premium Plus %5
Avatar Dres %15
Global Chatting %30
HP - MP - Scroll %70

250x Potion %100Unqiue kesme işine bir anlam kazandırmak haftalık rank ayarlanmıştır.

Unique Rank Etkinliği: 1 haftada bir uniq rankta ilk 3'e giren oyuncularımıza silk ödülleri verilecektir. Silk ödülleri aşağıdaki gibi olacakıt:

1. ye 500 Silk - Unique King Rütbesi
2. ye 250 Silk

3. ye 100 Silk


ReturnGame Oyun Kuralları aşağıdaki gibidir ;
1. Serverda global üzerinden ailevi, dini, siyasi, ırkçı, manevi ve kutsal değerlere yönelik her türlü küfür ve söylem yasaktır. S.alak, aptal, mal gibi ufak tefek hakaret niteliği taşıyan kelimeler bu kapsamda değildir.
2. Gerek globaller gerek all chat veya oyunun herhangi bir alanında server hakkında veya server yönetimi hakkında iftira niteliği taşıyan, iğneleyici, serverin düzenini ve huzurunu bozacak, karmaşa çıkaracak, provakasyona teşvik edecek, insanları galyana getirecek, kışkırtacak, yanlış anlamalara sebebiyet verecek, yönetimin itibarını ve otoritesini sarsacak, serverin geleceğini etkileyecek vb... her türlü söylem ve davranış yasaktır.
3. Server bitti, server battı, server uzun süre gitmez vb... serverin geleceğine yönelik uydurulan kıyamet senaryoları yasaktır.
4. Oyunu bırakan guild veya oyuncuların global chat veya oyunun herhangi bir alanında başkalarının göreceği şekilde oyunu bırakıyorum, item dağıtıyorum, server şöyledir, server böyledir, şu servera gidiyorum vb... her türlü söylem ve davranış yasaktır. Bırakmak isteyen direk olarak bırakıp sorun yapmadan gitmelidir.
5. Oyun içerisinde globalden veya herhangi bir yerden başkalarının göreceği şekilde özellikle güncellemelerden sonra oyun rateleri değişti, gm yardım etti, gm item dağıttı, gm şuna yardım etti, gm şunun guildin veya kişinin yanlısı vb. şeklinde her türlü söylem ve davranış yasaktır.
6. Oyun içerisinde farklı serverlerin isimlerinin anılması, başkalarına önerilmesi, övülmesi veha bahsedilmesi yasaktır.
7. Oyundaki bazı açıklardan, buglardan veya hatalardan faydalanarak bunu suistimal edip haksız kazanç veya üstünlük sağlamak yasaktır. Böyle bir sorun bulunduğunda oyun yönetimine bildirilmelidir.
8. Oyunda proxy kullanımı yasaktır, tesbiti yönetim tarafından yapılan hesaplar ana hesaplarda dahil olarak sınırsız bloke edilecektir. Proxyler hakkında şikayet kabul edilmemektedir. Kendimiz tesbit ettiklerimizi banlayacağız ve hiç bir zaman %100 proxy engelleyeceğiz gibi bir söz veya garanti vermemekteyiz.
9. Oyun yönetimini aldatmaya, kandırmaya, yanıltmaya ve yanlış yönlendirmeye yönelik her türlü söylem ve davranış yasaktır.
10. Tüm oyuncular kendi hesaplarının ve oyun içindeki eşyalarının güvenliğinden kendileri sorumludur. ReturnGame. yönetimi bu konuda hiç bir sorumluluk kabul etmemekte ve böyle bir durumun yaşanması durumunda hiç bir şekilde müdahale etmeyecektir.
11. Oyun hesabı ile ilgili herhangi bir bilginin unutulması durumunda (gizli soru cevabı, mail, şifre...) oyun yönetimi kesinlikle herhangi bir müdahalede bulunmayacaktır lütfen bu yönde herhangi bir istek ve talepte bulunmayınız.
12. Oyun içinde item mall veya npc lerden yanlışlıkla alınan hiç bir ürünün, yanlışlıkla açılan skilin veya yanlışlıkla açılan statların iptali / iadesi veya değişimi sorun bizden kaynaklı olmadığı sürece mümkün olmayacaktır.
13. Oyuna yatırılan ödemeler serverin gelişimi ve masrafları için kullanılmaktadır bu ödemeler hiç bir şart veya koşul altında iade edilmeyecektir.
14. Oyun yönetiminin banlanacak veya banlanmış hesaplar hakkında her zaman için insiyatif kullanma hakkı bulunmaktadır. Yani kuralları ihlal eden birini cezalandırmayabilir insiyatife bağlı olarak veya hali hazırda banlanmış bir hesabı yine insiyatife bağlı olarak açabilir.
15.ReturnGame Oyun yönetimi herhangi bir aracılık işlemi yapmamaktadır, lütfen bu yönde talep ve isteklerde bulunmayınız.
16. Oyunda ve facebook sayfamız üzerinden gm bana ulaş, gm acil, gm bak, gm önemli, beni yanına çek, yanıma gel ... şeklindeki tüm istek ve talepler görmezden gelinecektir. Ciddi bir sorununuz varsa bunu forum üzerinden bize bildirmeniz gerekmektedir.
17. Oyuncular oyun hakkında adabı ve usulünce istek ve önerilerde bulunma hakkına sahiptir ancak yapılan her öneri ya da isteğin kabul edileceğinin / uygulanacağının garantisi yoktur. İstekler kabul edilmediği takdirde yönetim bizi takmıyor, oyuncuları umursamıyor vb... söylemlerde bulunmak kesinlikle yasaktır. Herkesin her istediğinin yapılması ve herkesi aynı anda memnun etmenin imkanı bulunmamaktadır.
18. Bot kurulumu, bot kullanımı ve botlardan kaynaklı sorunlar hakkında kesinlikle destek vermemekteyiz bu yöndeki istekler görmezden gelinecektir.
19. ReturnGame yönetimi gerektiğinde kurallarda değişiklik yapma, kural ekleme ve kural çıkarma haklını saklı tutar.
Not: Oyun içerisinde bizi ilgilendiren önemli bir konu olduğunda lütfen forum sayfamızdan bize ulaşıp bilgi veriniz. Lütfen önemli ve hassas konuları globaller üzerinden afişe etmeyiniz.


 
Son düzenleme:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)

Üst